فرم جستجو

Slide background Slide thumbnail
Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background

بازی موبایلی خاک

بازی موبایلی خاک یک بازی اکشن ماجرایی برای پلتفرم موبایل است که با کیفیت خیره کننده و با حجم بسیار پایین در دوهفته آینده آماده انتشار در بازارهای رسمی جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

 

#بازی_موبایلی_خاک یک بازی اکشن ماجرایی برای پلتفرم موبایل است که با کیفیت خیره کننده و با حجم بسیار پایین در دوهفته آینده آماده انتشار در بازارهای رسمی جمهوری اسلامی ایران خواهد بود. این بازی در مرحله رفت باگ و بهینه سازی میباشد.

داستان بازی:

کیوان (بازیباز) با دوستش رضا برای کمک به مردم گرفتار و مجروح شده در منطقه ای جنگی که محل درگیر با تروریستها است در حلقه محاصره تروریستها قرار میگیرند, بازی با فرار این دو از دست تروریستها شروع میشود. این دو با کمک هم (و فداکاریهایی که رضا برای نجاتش انجام میدهد موفق به فرار از ساختمان میشوند, در نهایت طی درگیریهایی که اتفاق می افتد, رضا مورد اصابت تیر قرار میگرد و کیوان نیز موفق به فرار از دست آنان میشود. کیوان طی مراحل تعقیب و گریز, درگیری تن به تن و مسلحانه, و همکاری با اسیری محلی که از جایی دیگر با او همراه میشود موفق میشوند خود را به مقصدی که قرار بوده هلیکوپتری برای نجات بازماندگان به انجا اعزام شود برسانند, درنهایت در لحظه ای که هلیکوپتر آماده ی برخواستن میشود تلفن همراه کیوان زنگ میخورد, وی با پاسخ دادن به آن متوجه میشود دوستش که در ابتدای بازی باهم بودند زنده است و در دستان تروریستها به دام افتاده و با دست یافتن به تلفنی به او زنگ زده است.

در نهایت او با هلیکوپتر نجات نرفته و در همان جا برای نجات دوستش باقی میماند. 

به این مطلب امتیاز دهید: 
۹
میانگین آراء: ۹ (۱ رای)
شناسه: ۲۵۳ | به روز رسانی: ۱۹-۰۱-۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۲:۳۳ نسخه چاپی ارسال به

افزودن دیدگاه جدید

۸ + ۱ =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.