فرم جستجو

Slide background Slide thumbnail
Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
معرفی بازی برای ایام قرنطینه

بازی بان شماره ۱۲

گیم‌ها قدرت دارند تا در هر ماجرایی راه پیدا کنند؛ از طریق ارتباط برقرار کردن با متخصصان تا سرگرم کردن شما در خانه در ایام قرنطینه خانگی و حتی آشنایی با ویروسی ناشناخته.

سلام و سال جدید و اعیاد شعبانیه شما مبارک باشه. امیدوارم این روزها تن سالم باشید و از در خانه ماندن کم حوصله نشده باشید. در کنار همه کارهایی که بلد هستید و انجام دادید ما در این شماره بازی بان سبدی از بازی ها را برای شما آوردیم. بخشی از این مجله اختصاص به معرفی بازی برای بازی کردن داره و بخشی هم اختصاص به تجربه نویسندگان بازی بان از بهترین و متفاوت ترین بازی هایی که انجام دادند. پس هم از مطالعه و نگاه متفاوت نویسندگان ما به بازی های ویدئویی لذت ببرید و هم با انجام دادن بازی های پیشنهادی سرگرم بشید.
در ضمن در مورد بازی با مسئله کرونا هم چند مورد بازی معرفی شده که البته باید به رده بندی سنی این بازی ها دقت کنید.
و در آخر اینکه سعی ما در این شماره این هست تا در کنار سرگرم کردن شما با مطالعه تجربیات و انجام بازی های پیشنهادی به یک مسئله متفاوت دقت کنید؛ قدرت بازی!
در این شما می خواهیم بگوییم گه چطور نویسندگان‌ما با تخصص ها و مشاغل مختلف درگیر تجربه بازی های ویدئویی مختلف هستند و چطور گیم ها قدرت دارند تا در هر ماجرایی راه پیدا کنند؛ از ارتباط برقرار کردن با متخصصان تا سرگرم کردن شما در خانه تا آشنایی و بازی با یک ویروس ناشناخته. پس این شماره را با دقت بیشتری بخوانید!

با آرزوی صحت و سلامتی| سردبیر

به این مطلب امتیاز دهید: 
۹
میانگین آراء: ۹ (۱ رای)
شناسه: ۳۱۴ | به روز رسانی: ۲۳-۰۵-۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۸:۰۰ نسخه چاپی ارسال به

افزودن دیدگاه جدید

۳ + ۱۱ =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.